BOŽIĆNA PRIREDBA

Objavljeno Ponedjeljak, 23 Prosinac 2019

Ovogodišnja Božićna priredba svojim je tekstovima, glazbom, plesom i koreografijom slala poruku mira, praštanja, pomaganja, topline, ljudskosti, skromnosti i ljubavi.

U športskoj dvorani naše škole 20. prosinca održana je tradicionalna božićna priredba učenika i učitelja naše škole. I ove godine dvorana je bila ispunjena našim roditeljima i učenicima. Tijekom prosinca naši su učenici i učitelji marljivo radili i tako pripremili prikladne radove za naše roditelje i goste naše škole. Ovakve i slične radove roditelji su mogli pogledati izložene ispred dvorane i tako donirati novac za našu humanitarnu akciju.

Kao i prethodnih godina uživali smo u recitacijama naših učenika, plesu, pjesmi, a osobito nas je dojmila poruka ove božićne priredbe, a to je: „Pronađite mir u svom srcu!”

Puni dojmova i s osmijesima na licima, s krajem ove priredbe uspješno smo završili prvo obrazovno razdoblje, te ispunjeni i sretni krenuli svojim obiteljima u susret Božiću.

Više fotografija na našoj Facebook stranici.

Nastavnica: Ivana Matić