Pozivnica na svečanu priredbu povodom Dana kruha

„…u krošnjama tiho šušti jesen…“          

Poštovani roditelji, bake i djedovi,

Dani zahvalnosti za plodove zemlje ili Dan kruha, postala je prava višednevna i sveprisutna manifestacija u kojoj mladi naraštaji otkrivaju koliko poštovanja i zahvalnosti trebamo iskazivati prema hrani i kruhu uopće. Ovo doba godine obilježeno je završnicom radova na ubiranjima ovogodišnjih plodova i prirodno je da baš u jesenje dane iskazujemo svoju zahvalnost.

U četvrtak, 12.10.2017. u 13:30 h u našoj školi bit će obilježen blagdan Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Ovom prigodom bit će upriličen prigodan program. Nastupit će dramska, folklorna, recitatorska, ritmička i mnoge druge sekcije. Naš svećenik iz župe Duha Svetoga blagoslovit će peciva koja su napravile vrijedne ruke. Imat ćemo i natječaj za najljepše pecivo. U područnoj školi u Grahovčićima, priredba će se održati u srijedu, 11. listopada s početkom u 11,30 sati.

Dođite i pogledajte što su i ove godine za Vas pripremili naši učenici.

Radujemo se Vašem dolasku.

Valentina Ivančić, Jelena Emić i novinarska sekcija

Tražilica