Održana priredba za Valentinovo

 

 

 

Sv.Pavao je napisao: "Ljubav je velikodušna, dobrostiva je ljubav, ne zavidi, ljubav se ne hvasta, ne nadima se; nije nepristojna, ne traži svoje, nije razdražljiva, ne pamti zlo; ne raduje se nepravdi, a raduje se istini; sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi. Ljubav nikad ne prestaje.“ Diljem cijelog svijeta se 14.veljače slavila ljubav.

 

Taj dan su nazvali Valentinovo prema svetom Valentinu.Tradicije Valentinova su različite po zemljama, a tradicija naše škole je da naši učenici zajedno sa svojim nastavnicima prirede prigodan valentinovski program. Svojim pjevačkim sposobnostima kroz karaoke show i glumačkim u igrokazu „Kakva je to ljubav bila“ su zabavljali i nasmijali svoje prijatelje i sve prisutne. Posebno iznenađenje su bili učenici Plesne sekcije Katoličkog školskog centra „Petar Barbarić“ koji su uz pomoć nastavnice Dragane Rajković i učiteljice Irene Lovrić stigli u našu školu i izveli engleski valcer te nas sve pozvali na ples. Svi su bili nagrađeni velikim pljeskom. Najhrabrijim pjevačima su darovane i čokolade kao nagrada za nastup. Tako su naši učenici obilježili Dan zaljubljenih za koji su se dugo pripremali, jer zasigurno je to jedan od najljepših dana u godini kada pršte smijeh, sreća i ljubav na sve strane.

 

 

 

 

Tražilica