Učenici naše škole sudjelovali su u programu za sv. Nikolu u crkvi Duha svetoga u Novoj Biloj.

Objavljeno Srijeda, 09 Prosinac 2015

Na poziv sestre Anđelke Jukić, djelatnice OŠ Nova Bila, učenici prvih i drugih razreda sudjelovali su u programu za sv. Nikolu u crkvi Duha svetoga u Novoj Biloj.

 

Tako su naši učenici 6.12. 2015. nastupili u crkvi Sv. Duha svojim recitacijama i prigodnim igrokazom na svoju radost i zadovoljstvo. Bili su sretni što su mogli pokazati svetom Nikoli što su sve naučili i kako su se spremili za njegov dolazak. Sv. Nikola je pomno pratio sve što su mu djeca spremila i nije krio svoje zadovoljstvo što je dočekan na ovako  lijep način. Zahvalio se djeci i rekao im da i dalje ostanu tako pametna i da ga i iduće godine dočekaju na sličan način, te da će opet rado doći tako dobroj djeci.

 

Njihovoj sreći nije bilo kraja kada su nakon pohvala od sv. Nikole dobili i paketić prepun slatkiša koje oni puno vole. Hvala sestri Anđelki Jukić na pozivu, hvala župniku fra Slavku Petrušiću što su omogućili da naša djeca pokažu što znaju i, svakako, hvala na paketićima koji su ih toliko obradovali!

Više slika pogledajte u galeriji.

Tražilica