Članovi NTC tima održali ogledni sat u našoj školi

Članovi NTC tima 31. 10. 2023. godine održali su ogledni sat u našoj školi. NTC sistem učenja osmislio je dr. Ranko Rajović te je takav vid učenja postao sastavni dio nastave.

Članovi NTC tima dr.Vuk Rajović i dr. Nemanja Bojanić posjetili su učenike V.a i njihovu učiteljicu Sandu Grabus koja trenutno pohađa specijalizaciju NTC-a kojeg je pokrenulo Ministarstvo obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i športa. Satu su prisustvovali ravnatelj škole Josip Popović i pedagoginja Snježana Peraš. Kroz različite NTC tehnike učenja ( skrivene riječi viši i niži nivo, pitalice čitalice i nelogične priče) učenici su obradili nastavnu jedinicu Nizinski zavičaj u Bosni i Hercegovini. Na satu su učenici aktivno sudjelovali te uspješno rješavali postavljene zadatke. Tim radom su osvojili srebrenu medalju. Također, su učenici dobili zadaću kojom su mogli osvojiti dodatne bodove te osvojiti zlatnu medalju. Jesmo li je osvojili pogledajte u galeriji fotografija.

 

Tražilica